Menu

Malá pôžička

50€ 1800€ naozaj rýchlo

 • Pohodlná pôžička, ktorú máte vždy pod kontrolou
 • Rýchle peniaze na čokoľvek
 • Bezpečná a jednoduchá online žiadosť
Požiadať o pôžičku ihneď

Malá pôžička pre nezamestnaných

 • Rýchle peniaze od 50,- € do 1800,- €

  Nastavte si v jednoduchej online žiadosti svoju pôžičku. Sumu, ktorú potrebujete a čas, dokedy ju vrátite. Pôžičku môžete splatiť kedykoľvek do 30 kalendárnych dní.

 • Online pôžička

  Pôžičku vybavíte jednoducho a rýchlo prostredníctvom online formulára bez potreby osobného stretnutia.

 • Peniaze na čokoľvek

  Peniaze budú Vaše a preto je len na Vás, na čo ich použijete.

 • Bez skrytých poplatkov

  Neprekvapia Vás žiadne dodatočné poplatky. Zmluva je prehľadná, jasná a férová.

Referencie

Čo hovoria naši klienti?

Po nečakaných výdavkoch mi už neostali žiadne financie na rodinný nákup. Do výplaty bolo ešte ďaleko, tak som si vzala malú pôžičku a pohodlne ju do pätnástich dní splatila. Mária F., 35 rokov

Dnes požiadalo o pôžičku už 80 klientov. Neváhajte, požičajte si aj Vy !

Požiadať o pôžičku ihneď
Hodnotenie:5/5

Priemerné hodnotenie:5/5

Malá pôžička pre nezamestnaných

Človek sa môže v súčasnosti dostať do pozície nezamestnaného, žiaľ, celkom ľahko. Zostať bez príjmu však neznamená oslobodenie od úhrady záväzkov, ani bežný život bez výdavkov. Niekedy však na preklenutie náhlej nepriaznivej finančnej situácie bez príjmu môže postačiť aj malá pôžička pre nezamestnaných. Jej suma sa síce pohybuje len v rozsahu 5 € až 100 €, no nebankové spoločnosti už poskytujú aj možnosť vybrať si presne takú sumu, aká je momentálne potrebná, s presnosťou na jedno euro.

Táto pôžička je dostupná prakticky pre každého, kto je občanom Slovenskej republiky a dosiahol vek nad 18 rokov. Žiadosť možno zaslať cez internet on-line alebo telefonicky a peniaze sú žiadateľovi odosielané zvyčajne hneď po schválení žiadosti a v priebehu dňa ich možno očakávať na osobnom bankovom účte. Peňažné prostriedky zasielajú pôžičkové spoločnosti aj formou poštovej poukážky na adresu žiadateľa. Splatnosť malej pôžičky pre nezamestnaných je krátkodobá, 5 až 30 dní a celú požičanú sumu je potrebné uhradiť jednorázovo.