Menu

Rýchla pôžička

50€ 1800€ naozaj rýchlo

 • Pohodlná pôžička, ktorú máte vždy pod kontrolou
 • Rýchle peniaze bez ručiteľa
 • Bezpečná a jednoduchá online žiadosť
Požiadať o pôžičku ihneď

Rýchla pôžička do 5 minút

V situácii, keď postačí na vyriešenie problému menší finančný obnos, ale poskytnutý rýchlo, bleskovo, sa efektívnym riešením môže stať rýchla pôžička do 5 minút.

 • Rýchle peniaze od 50,- € do 1800,- €

  Nastavte si v jednoduchej online žiadosti svoju pôžičku. Sumu, ktorú potrebujete a čas, dokedy ju vrátite. Pôžičku môžete splatiť kedykoľvek do 30 kalendárnych dní.

 • Online pôžička

  Pôžičku vybavíte jednoducho a rýchlo prostredníctvom online formulára bez potreby osobného stretnutia.

 • Bez ručiteľa

  Pre získanie malej pôžičky nepotrebujete ručiteľa, takisto ani účel pôžičky a potvrdenie o výške príjmu.

 • Bez skrytých poplatkov

  Neprekvapia Vás žiadne dodatočné poplatky. Zmluva je prehľadná, jasná a férová.

Referencie

Čo hovoria naši klienti?

Po nečakaných výdavkoch mi už neostali žiadne financie na rodinný nákup. Do výplaty bolo ešte ďaleko, tak som si vzala malú pôžičku a pohodlne ju do pätnástich dní splatila. Mária F., 35 rokov

Dnes požiadalo o pôžičku už 100 klientov. Neváhajte, požičajte si aj Vy !

Požiadať o pôžičku ihneď
Hodnotenie:5/5

Priemerné hodnotenie:5/5

Pôžička do 5 minút

Zaslaním krátkej SMS správy sa možno u poskytovateľa zaregistrovať, obratom potvrdiť súhlas s úverovými podmienkami a získať kartu klienta, ktorá v budúcnosti ešte viac urýchli proces získania krátkodobej pôžičky. V prípade, ak žiadateľ uvedie v SMS správe výšku pôžičky, dobu jej splatnosti a má osobný účet v spolupracujúcej banke, peniaze z pôžičky môžu byť na jeho účte veľmi rýchlo – aj do 5 minút. Nakoľko sa jedná o krátkodobú pôžičku, doba splatnosti je niekoľko dní , 5 – 15 dní a suma pôžičky pri prvej žiadosti zvyčajne od 20 € do 100 €. Podmienky jej získania sú veľmi liberálne: dospelá osoba s vlastným mobilným telefónom a bankovým účtom, ktorý však nie je povinný, peniaze možno obdržať aj poštovou poukážkou. Takáto pôžička je preto určená prakticky pre každého, využitie prostriedkov je bez účelové, na čokoľvek a možno ju vybaviť aj on-line.