Menu

Pôžičkomat.sk pôžička

25€ 500€ naozaj rýchlo

 • Pohodlná pôžička, ktorú máte vždy pod kontrolou
 • Rýchle peniaze bez ručiteľa
 • Bezpečná a jednoduchá online žiadosť
Požiadať o pôžičku ihneď

Pôžičkomat.sk

Pôžičkový portál Pôžičkomat.sk, ktorý prevádzkuje nebanková spoločnosť Friendly Finance Slovakia, s. r. o. patrí k osvedčeným a spoľahlivým poskytovateľom úverových produktov pre široké spotrebiteľské spektrum. Klientom je zároveň poskytovaný aj kvalitný servis a služby v súlade s platnou legislatívou.

 • Rýchle peniaze od 25,- € do 500,- €

  Nastavte si v jednoduchej online žiadosti svoju pôžičku. Sumu, ktorú potrebujete a čas, dokedy ju vrátite. Pôžičku môžete splatiť kedykoľvek do 30 kalendárnych dní.

 • Online pôžička

  Pôžičku vybavíte jednoducho a rýchlo prostredníctvom online formulára bez potreby osobného stretnutia.

 • Bez ručiteľa

  Pre získanie malej pôžičky nepotrebujete ručiteľa, takisto ani účel pôžičky a potvrdenie o výške príjmu.

 • Bez skrytých poplatkov

  Neprekvapia Vás žiadne dodatočné poplatky. Zmluva je prehľadná, jasná a férová.

Referencie

Čo hovoria naši klienti?

Som študent ,veľa finančných prostriedkov nemám a keď sa mi rozbil mobil, bolo to fakt nepríjemné. Potreboval som peniaze na nový, tak som využil ponuku od Ferratum a milo ma prekvapila ich ústretovosť a rýchlosť. Prostriedky som mal na bankovom účte k dispozícii už za pár minút, takže Ferratum pôžičky naozaj pomôžu pri riešení urgentných situácií. Peter M., 21 rokov

Dnes požiadalo o pôžičku už 102 klientov. Neváhajte, požičajte si aj Vy !

Požiadať o pôžičku ihneď
Pôžička pred výplatou
Hodnotenie:5/5

Priemerné hodnotenie:4.9/5 158

Pôžičkomat.sk

Pôžičkomat.sk poskytuje pôžičky z oblasti krátkodobých, menších pôžičiek, ktoré sú dostupné a možno ich použiť na efektívne riešenie vzniknutej problematickej finančnej situácie:

 • uhradiť nečakané výdavky ako napr. doplatok za energie, za lieky...
 • uskutočniť súrne nákupy menšieho rozsahu (potreby do domácnosti, potreby pre deti)
 • zaplatiť za urgentné služby napríklad za opravu pokazenej práčky či nefunkčného mobilu
 • uhradiť bežné platby typu nájomné, stravné lístky, cestovné do školy alebo do práce

Pôžičkomat.sk ponúka pôžičky v rozsahu 25 € - 700 €, pričom nový klient si môže po prvýkrát požičať maximálne 200 €. Na druhej strane opakovaní klienti, ktorí splatili svoje predchádzajúce pôžičky včas a v dohodnutej sume sú zaradení do vernostného programu, ktorý im umožňuje získať ďalšiu pôžičku za výhodnejších podmienok. Podrobnejšie informácie sú zverejnené aj na webovej stránke tohto portálu. Doba splatnosti pôžičiek od Pôžičkomat.sk je variabilná, klient si môže sám vybrať obdobie od 5 dní do 31 dní, podľa vlastného uváženia a možností splatenia. Všetky pôžičky sú tiež bezúčelové a bez nutnosti zaistenia ručením.

Pôžičku od Pôžičkomat.sk je možné získať on-line spôsobom, pri prvej žiadosti prebehne registrácia cez jednoduchý vstupný formulár, potvrdenie súhlasu so spracovaním osobných údajov a zmluvnými obchodnými podmienkami. Cez počítadlo zverejnené na webovej stránke je potom možné vybrať výšku pôžičky, počet dní jej splatnosti a hneď aj zistiť celkovú výšku odplaty za poskytnutú pôžičku. Všetko teda prebieha transparentne, bez skrytých poplatkov a dodatočných podmienok.

Časté otázky

Ako dlho trvá spracovanie žiadosti o pôžičku?

Zvyčajne len niekoľko minút, schvaľovací proces v Pôžičkomat.sk začína prakticky hneď po doručení klientskej žiadosti o pôžičku.

Kedy môžem očakávať peniaze z pôžičky?

Ak má klient osobný účet v niektorej z našich zmluvných bánk (ich zoznam je uvedený na internetovej stránke spoločnosti) tak doslova ihneď, za pár minút. Prevod do inej banky obvykle trvá 1 až 2 pracovné dni.

Akým spôsobom je možné pôžičku splatiť?

Najlepšie a najrýchlejšie je previesť úhradu bezhotovostným medzibankovým prevodom, pričom základným identifikačným údajom je variabilný symbol, takže jeho správnemu vyplneniu je vhodné aj potrebné venovať zvýšenú pozornosť.

Môžem požiadať aj o predĺženie doby splatnosti pôžičky?

V prípade problémov s dodržaním dohodnutej doby splatnosti možno zaslať žiadosť o jej predĺženie. Najneskôr v deň pôvodnej splatnosti je potrebné vstúpiť na svoj zákaznícky účet a vyplniť počet dní predĺženia splatnosti. Po uhradení poplatku bude doba splatnosti predĺžená a možno tak urobiť aj viac krát.

Aké sú výhody vernostného programu?

Prvou výhodou je požičať si vyššiu sumu peňazí, ďalej nižšia úroková sadzba a výhodnejšie podmienky splácania. Každý klient zaradený do vernostného programu si môže svoje individuálne výhody overiť na osobnom internetovom užívateľskom účte, kde hneď po otvorení zistí, akú zákaznícku kartu vlastní – bronzovú, striebornú, zlatú, diamantovú...

Momentálne nedisponujem žiadnym príjmom, môže mi Pôžičkomat.sk poskytnúť pôžičku?

Žiaľ nie. Mať určitý zdroj príjmu je dôležité, nakoľko každú poskytnutú pôžičku je potrebné aj riadne uhradiť.

Požiadať o pôžičku ihneď