Menu

SMSCREDITS pôžička

25€ 500€ naozaj rýchlo

 • Pohodlná pôžička, ktorú máte vždy pod kontrolou
 • Rýchle peniaze bez ručiteľa
 • Bezpečná a jednoduchá online žiadosť
Požiadať o pôžičku ihneď

SMSCREDITS pôžička

Aj keď je SMScredits pôžička objemom financií menšia, v rozsahu 20 € - 500 €, s krátkou splatnosťou 5,10,15 dní s možnosťou jej predĺženia, napriek tomu často predstavuje veľkú pomoc v pravej chvíli. Môžu ju využiť nielen zamestnanci či samostatne zárobkovo činné osoby, ale aj ľudia s nižším príjmom ako mamičky na materskom alebo rodičovskom príspevku, dôchodcovia, študenti...

 • Rýchle peniaze od 25,- € do 500,- €

  Nastavte si v jednoduchej online žiadosti svoju pôžičku. Sumu, ktorú potrebujete a čas, dokedy ju vrátite. Pôžičku môžete splatiť kedykoľvek do 30 kalendárnych dní.

 • Online pôžička

  Pôžičku vybavíte jednoducho a rýchlo prostredníctvom online formulára bez potreby osobného stretnutia.

 • Bez ručiteľa

  Pre získanie malej pôžičky nepotrebujete ručiteľa, takisto ani účel pôžičky a potvrdenie o výške príjmu.

 • Bez skrytých poplatkov

  Neprekvapia Vás žiadne dodatočné poplatky. Zmluva je prehľadná, jasná a férová.

Referencie

Čo hovoria naši klienti?

Vrátil som sa z dovolenky a v schránke ma čakala faktúra za odobratú elektrinu, žiaľ nedoplatok, ktorý bolo potrebné urgentne uhradiť. Nakoľko som nemal k dispozícii celú potrebnú sumu, zaslal som správu SMScredits a po registrácii prišli peniaze z SMScredits pôžičky ešte v ten istý deň na môj bankový účet. Obratom som uhradil záväzok a naozaj pozitívne hodnotím takúto formu pomoci ako predstavuje SMScredits pôžička. Milan H., 42 rokov

Dnes požiadalo o pôžičku už 99 klientov. Neváhajte, požičajte si aj Vy !

Požiadať o pôžičku ihneď
Pôžička pred výplatou
Hodnotenie:5/5

Priemerné hodnotenie:4.9/5 158

Pôžičky od SMScredits

V dnešnej dobe už ťažko možno nájsť človeka čo nevlastní mobil či smartfón. Ich využitie je samozrejme veľké a rôznorodé, takže môžu byť aj vítanými pomocníkmi pri riešení finančnej situácie svojho majiteľa. Veď zaslať krátku SMS správu so žiadosťou o pôžičku a za pár minút už len čakať na odozvu z banky, že požadované peniaze sú už k dispozícii na účte, to je naozaj príjemné zistenie. Uvedenej situácii sa prispôsobili aj poskytovatelia pôžičiek a medzi prvých, ktorí začali ponúkať svoje produkty týmto spôsobom patrí spoločnosť SMScredits –River euro, s.r.o., ktorá bola založená v r. 2009, má zahraničnú kapitálovú účasť a svojimi SMScredits pôžičkami patrí k popredným poskytovateľom tohto typu na slovenskom finančnom trhu. SMScredits pôžičku možno vybaviť jednoducho, pohodlne, z vlastnej obývačky, z kancelárie alebo kaviarne v obchodnom centre. Oceňujú to aj spokojní klienti, ktorí vyjadrili smscredits skúsenosti s jej získaním.

Často kladené otázky

Aké údaje je potrebné uviesť pri registrácii v SMScredits?

Registrácia do SMScredits je bezplatná, stačí sa zaregistrovať len jeden krát, potrebné je uviesť: číslo občianskeho preukazu, rodné číslo, celé meno, adresu bydliska a číslo osobného bankového účtu.

Čo je to vernostný program?

Spoločnosť SMScredits oceňuje klientov, ktorí si včas a riadne plnia svoje záväzky a ktorí opakovane využívajú SMScredits pôžičku a ponúka im zvýhodnené podmienky. Podľa stupňa vernostnej úrovne je možné napríklad získať výhodnejšie úročenie pôžičky alebo si možno požičať vyššiu sumu peňazí. Podrobnejšie informácie o vernostnom programe sú uvedené aj na internetových stránkach.

Akým spôsobom môžem pôžičku splatiť?

Je to na uvážení klienta, v podstate možno využiť internet banking, previesť úhradu bankovým prevodom alebo priamym hotovostným vkladom na niektorý z účtov spoločnosti.

Môžem požiadať aj o predĺženie doby splatnosti pôžičky?

Áno, za poplatok poskytujeme aj túto službu, treba len nahlásiť počet dní, o ktoré požadujete predĺžiť splatnosť SMScredits pôžičky.

Som invalidný dôchodca, môžem aj ja požiadať o pôžičku?

Samozrejme, pre našu spoločnosť je dôležitý každý klient, ktorý má určitý zdroj príjmu, čo je zárukou obojstranného korektného vysporiadania dohodnutých podmienok. SMScredits pôžičky sú určené širokému okruhu spotrebiteľskej verejnosti.

Na aký účel je možné využiť získané finančné prostriedky?

SMScredits pôžička je bezúčelový produkt, to znamená, že klient môže peniaze použiť podľa vlastných potrieb a predstáv.

Požiadať o pôžičku ihneď